.

.

Flanged Имајќи I. D. 3/4 L 1-1/4 PK3

Flanged Имајќи I. D. 3/4 L 1-1/4 PK3

DEN 319.20

Износ
Во продавницата.

BUNTING ЛЕЖИШТА Flanged Лого,I. D. 3/4,L 1-1/4,PK3 EXEF121620. Flanged Ракав Имајќи Внатре Кол (Во.) 3/4 Надвор Кол (Во.) 1 Должината (Во.) 1-1/4 Страната Кол (Во.) 1-1/4 Страната Дебелина (Во.) 3/16 50 000 Max Pv Temp Опсег (F) од 10 до 220 SAE 30 Масло + PTFE Подмачкување Прав Метал Бронза (SAE 841) Пакет Количество 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите