.

.

Шарени Слика Черепот за Носење за Nintendo Switch Преносни Хард Школка Торбичка Патување Игра Торба за Додатоци Држи Игра Кертриџ

Шарени Слика Черепот за Носење за Nintendo Switch Преносни Хард Школка Торбичка Патување Игра Торба за Додатоци

DEN 1747.20

Износ
Во продавницата.

Најлон+ЕВА+Кадифе.Увезени.Основни информации : Таму е игра за носење со сомот и нето торба во внатрешноста, која може лесно да се одржи вашата Switch конзола за игри, Joycon и игра картичка, слушалки, полнење кабел и други мали switch додатоци.Предности : школката се состои од хард ЕВА, која е водоотпорен и силен, кој може ефикасно да се заштити безбедноста на играта конзола во случај на пад.Постои голем простор за складирање внатре содржи 20 игра картичка џебови, па тоа не е лесно да се изгуби вашите картички кога ќе го носат.Погоден за : Префрлете се во конзола за игри, опремен со удобни, не се лизга се справи со рака за лесно носење, тоа е мора да се има на производот за патување.Чистење метод : ве Молиме да ги избрише се чисти редовно.Посебна забелешка : ве Молиме да пребарувате на производ големина и слики во детали пред купувањето, ние исто така може да се прилагодите на моделот, ако имате било какви проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас.Пренослива торба кои можат да носат конзола за игри со вас, што ќе ви овозможи да се опуштите кога сте надвор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите