.

.

TINMI УМЕТНОСТ Вештерка е Црна Мачка Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца Полн Круг со AB Вежби Крстот Бод Мозаик Одлуки Уметности и Занаети Handcrafts Дома Декор

TINMI УМЕТНОСТ Вештерка е Црна Мачка Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца Полн Круг со AB Вежби Крстот

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.

【СУПЕР ФЛЕШ ДИЈАМАНТ】 : Круг Дијамант Сликарство прави дијамант сликарство процесот полесно и помалку фрустрирани.Сите Акрилик дијамант бисери 26-аспекти, што го прави бисери повеќе shinning, целата слика се чувствува повеќе од три-димензионални и живописни.Квалитетот вежби!.Ние ќе се обезбеди дијамант алатки за вашиот направи. 1x Лепак кал/восок (се користи за да ги собереш дијаманти со пенкало). 【МУЛТИ-ЦЕЛ】 : Животот е неизбежно досадно, сепак, ако постојат DIY пејзаж дијамант сликарската декорација, повеќе живот елементи, може да се зголеми комфорот и природни степен на куќата. 1x Доволно Дијаманти во етикетирани кеси(исто така, може да се испрати).Ние ги испратите ЕКСТРА камења, така што не снема!. 1x Мека и Леплива Платно. 1x Resealable кеси (користи за да се спаси екстра дијаманти).Лесно може да се прочитаат симболи!. 【УНИКАТНА УБАВИНА И МОДЕН ДИЗАЈН】 : Две прекрасни и огнен sunflowers нè прави да се чувствувам многу се одморите,нели?Ако мислите дека декорација на вашиот дом е insipid и обичните, нашите Дијамант Сликарство Колекции може да ви помогне да направите вашиот цртеж соба, спална соба и во други места стануваат vivifying.Симболите отпечатена на платно се многу јасни, посебно силен лепак се користи за покривање на платно, па дијаманти нема да падне долу.И тоа исто така може да се намали стресот, емоционална на вредноста, подобрување на вашата рацете на способност. 1x Пластична плоча /фах (тресат лесно да го решите дијаманти).Големи убави дизајни се комбинираат со нашите домот Трепет Мека ткаенина, создадени со комерцијален мешавина влакна за издржливост посебно конструирани да се спротивстави на капакот знаци, но исто така и со совршена површина да се одрази на боја и личноста на секој иновативна креација!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите