.

.

JUSTYAOFENG 1pcs Замена Компатибилен со Црно-Декер Филтер се Вклопува PVF110, PHV1210 & PHV1810 Vacuums, Компатибилен со Дел # 90552433 Правосмукалка Делови

JUSTYAOFENG 1pcs Замена Компатибилен со Црно-Декер Филтер се Вклопува PVF110, PHV1210 & PHV1810 Vacuums, Компатибилен

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

Направени од високо-квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Направени од високо-квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Филтерот може да се филтрираат нечистотии и други честички за да се постигне ефикасен и чисти ефект.Како дел од нормалното одржување, тоа лесно може да се расклопуваат и да се замени.Препорачливо е да го замени резервни делови на секои две до три месеци за да се задржи убедливо робот во своите најдобри перформанси.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Vacuum компонента тип : филтер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите