.

.

3.7 V Замена на Батеријата за MetroPCS LGMS840V

3.7 V Замена на Батеријата за MetroPCS LGMS840V

DEN 327.12

Износ
Во продавницата.

Целосно Компатибилен со LGMS840 V.Батеријата Спецификации : 1200m Ah, 3.7 V, 4.44 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : LGMS840 V - Компатибилен Батеријата Дел Број : Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите