.

.

SoGuDio Топ Комбинација Долго Хексагонални Гром Хексадецимален Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6M8 Долго Болт (Големина : M6160)

SoGuDio Топ Комбинација Долго Хексагонални Гром Хексадецимален Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 844.32

Износ
Во продавницата.

Материјал : завртка комплет се направени од 304 висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, кој карактеристики е сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Тоа има различни големини за да го изберете.Најдобро за вратата, вратата, кревет кабинетот, фиоки и повеќе видови на дрвен мебел.Погодна за отворен врати, или висока влажност области.Направени на 304 нерѓосувачки челик, издржлив и не rusty.Сврзувачки елементи за мебел и кабинет индустрија.Широка Употреба : Завртка асортиман Комплет Служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY .Материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Product сила : А2-70 Head тип : Hexagon Standard тип : германски стандард.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите