.

.

Hikvision ДС-7332HQI-K4-3TB 32-Канал 4MP Аналогни + 8-Канал 6MP IP Х. 265+ Хибрид 4 во 1 HD-TVI/CVBS/AHD/IP DVR (3TB HDD Вклучени)

Hikvision ДС-7332HQI-K4-3TB 32-Канал 4MP Аналогни + 8-Канал 6MP IP Х. 265+ Хибрид 4 во 1 HD-TVI/CVBS/AHD/IP

DEN 2903.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Истовремено HDMI1 и VGA Излез Резолуција До 1920 × 1080. HDMI2 Излезна Резолуција До 4 K (3,840 x 2,160).H.265+/H. 265/H. 264+/H. 264 Главниот Поток Кодирање.Авто-Адаптивни HD-TVI/CVBS Сигнал на Текст.Долги над UTP и Коаксијален Кабел за Пренос : Максимум 800 m за 1080p, 1,200 м за 720p HD-TVI.Turbo HD ДС-7332 HQI-K4 DVRs функција на поддршка на HD-TVI, CVBS, и IP камери за поставување на 32 канали.Тие нудат долго пренос на оддалечености и функција на нови важни H. 265+ технологијата за компресија, кој ја подобрува снимањето ефикасност и го намалува складирање на податоци трошоци.Дополнително, DS-7332 HQI-K4 DVR поддржува напредни analytics како линија премин, упад, сцена промена откривање, луѓето пребројување на гласовите, топлина map функционалност и Видео Квалитет Дијагностика (VQD).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите