.

.

Аквариум Воздушен Вентил Конектор, Воздух Цевки Splitter Голема Додатоци за Аквариум 3 Начин Адаптер Едноставна Структура за Жена за Риба Резервоар(Кристал Дошу)

Аквариум Воздушен Вентил Конектор, Воздух Цевки Splitter Голема Додатоци за Аквариум 3 Начин Адаптер Едноставна

DEN 270.96

Износ
Во продавницата.

Едноставна структура, работа е едноставен и лесен, што го прави работат подобро.Голема додатоци за резервоарот цевка, воздухот се испумпува, проверете вентил, меур камен конекција.Изработени од ПВЦ пластични, издржливи и долготрајни, не‑токсични и многу силен.Удобен за да се поврзете повеќе водоводните цевки или воздух цевки, може да се користи за сите видови на аквариум и риба резервоарот.Поврзете 4mm/0.2 во дијаметар на цевка, да креираат здрава средина за вашите риби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите