.

.

Планетата Аудио AC1600.4 1600W 4 Канал Автомобил Засилувач Моќ Amp+Далечински AC16004

Планетата Аудио AC1600.4 1600W 4 Канал Автомобил Засилувач Моќ Amp+Далечински AC16004

DEN 2476.56

Износ
Во продавницата.

Полн Опсег, Класа А / Б топологија која како рбет, MOSFET Напојување.4 4-Канал Класа А/Б Полн Спектар На Засилувач. 200 W MAX Моќ @ 4 Ohm x 4 Канали.Го прилагодите звукот со Променлива Ниска и Висока Помине Crossover, Бас Поттик и Далечински Subwoofer Контрола. За повеќе детали за производот, ве молиме движете надолу.Попуст не се однесува на дигитални содржини.На Анархија Серија на Засилувачи се направени за да се пробие на правила, што ќе ви овозможи да се прилагодите и контрола на вашиот звук, па може да се живее како мобилен anarchist, јасно и гласно.Оваа моќна 2-Ohm стабилна Засилувач карактеристики 1600 W Max Моќ со MOSFET напојување за чистење, силен звук.Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени. 6 Година Platinum Онлајн Продавач Гаранција.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Далечински Subwoofer Контрола, Сино Позадинско Осветлување Осветлување.Ова е ограничено време попуст.Револуција на вашиот аудио искуство со Планетата Аудио AC1600. 400 W MAX Моќ @ 2 Ohm x 4 Канали. 800 W MAX Премостени Моќ @ 4 Ohm x 2 Канали.Моќ извира покриени од еден ден.Возење до вашиот музички вибрации со Планетата Аудио Анархија AC1600.Димензии : Длабочина 13,5" x Ширина 10" x Висина 2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите