.

.

Аквариум Цевки, Челик Жица за Чистење со Четка Филтер за Чиста Алатка Двојно Заврши Црево Флексибилни Воздух Цевка Аквариум Додатоци(90cm,Транспарентни)

Аквариум Цевки, Челик Жица за Чистење со Четка Филтер за Чиста Алатка Двојно Заврши Црево Флексибилни Воздух

DEN 100.08

Износ
Во продавницата.

Двојно заврши долго четка.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик +најлон.Совршен за чистење на внатрешноста на избрани црева.Пролет Должина : 90 CM/155 CM/200 CM.Флексибилни за свиткана/U цевка чистење.Пролет Должина : 90 CM/155 CM/200 CMItem : Аквариум Резервоарот Цевка/Цевка Brush Color : Зелена, Бела, Жолта, Црна,Транспарентни и Сино за вашето choice Package Вклучува : 1pcx Cleaning Brush Quantity : 1pc Material : Нерѓосувачки Челик +најлон.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите