.

.

XiaoMinZhang LCD Дисплеј + екран на Допир Панел за Галакси А3 / A300, A300F, A300FU Трајни (Боја : Бела)

XiaoMinZhang LCD Дисплеј + екран на Допир Панел за Галакси А3 / A300, A300F, A300FU Трајни (Боја : Бела)

DEN 4423.68

Износ
Во продавницата.

Пред да се обидете било поправка, бидете сигурни дека земјата себе е ESD (електро статични празнење) на рака.Ова ќе го спречи статички електрицитет од оштетување на електронските компоненти во рамките на телефонот.Ве молиме симулира тестирање, што значи мобилен телефон, освен, (матичната плоча + LCD или екран) поврзани аудио кабел и нови замена, моќ, тестот ќе заврши.Ве молиме обрнете внимание на проблемот на статички електрицитет.Ние силно препорачуваме тест пред инсталацијата.Направите вашиот уред да погледнете повеќе освежување од било кога.И ве молам не сила тоа да бидат инсталирани во вашиот мобилен телефон.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите