.

.

Туш Завеса за Бања, Јапонија Култура Водоотпорен Материјал Бања Завеса Сет со 12 Куки, Стандардна Големина од 60 72

Туш Завеса за Бања, Јапонија Култура Водоотпорен Материјал Бања Завеса Сет со 12 Куки, Стандардна Големина

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Стандардна Големина60"x72"/66"x72"/72"x72"(W x L).Три големини на располагање, Погоден за повеќето бања.Висок КвалитетИзработени од 100% полиестер, водоотпорен материјал материјал, со мазна површина, не е лесно да се валкани и лесно да се чисти.Армирано-ИзграденаRustproof метал grommets, долго време се користи без ' рѓа и да пукне.Опремен со 12 силна пластика куки, лесно да се откажам.ВодоотпоренВода глајд модели исклучување и суши брзо, работи совршено без лагер.Одржите вашиот дом чист и свеж, се создаде удобно капење на животната средина.Напредна ТехнологијаНапредно дигитално печатење со светли бои и убави модели осветлува вашата бања.Фрли го на машина за перење собори сува ниска, бојата ќе остане убав и жив за години.Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Бања Завеса за Бања Спецификација Големина : 60"W x 72"L,66"W x 72"L,72"W x 72"L Тежина : 340g,400g,440g Материјал : 100% Полиестер се Вклучени : 1 x туш завеса;12 компјутери x пластични куки Карактеристики : -Модерни, боја, дизајн, изглед едноставни и стилски, додадете природата и смешни стил за тоа. -Ткаенина е водоотпорен, лесен за чистење, брзо да се суши, машина перат -Примена : за бања, прозорец, belcony, Одржите вашиот дом чист. -По-Продажба на Услуги : Ако имате било каков предлог или прашање, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе гарантираат 100% задоволство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите