.

.

Гасоводот Црево Конектор Крстот Месинг Barb Црево Фитинг 8мм 10мм 4-начин Цевка Цевка Barb Бакар Бодликава Спојка Конектор Адаптер 2 парчиња (Боја : 8mm)

Гасоводот Црево Конектор Крстот Месинг Barb Црево Фитинг 8мм 10мм 4-начин Цевка Цевка Barb Бакар Бодликава

DEN 1264.80

Износ
Во продавницата.

Навој градина црево конекција.Идеален за градинарски црева, наводнување уреди, висок притисок подлошки, чешми, тревник sprinklers и вода млазници.Нови 8мм 10мм месинг крстот црево фитинзи за воздух црева, цевки, индустриски црево фитинзи, прецизност машински производи.Прекрасен изглед,.Овој производ ги користи нов висок квалитет на месинг.По ригорозни тестирање, отпорност на корозија, стабилен квалитет и долг животен век.Големината е рачно мери, со мала грешка, а производот е за сите преземени во вид.Светлината ќе имаат мала боја разлика.Користете црево конектори за да се олесни инсталацијата.На лесен-за-да го исклучите и отворен адаптер обезбедува прецизна, безбедна, и течење-бесплатна конекција.only Cross Месинг Barb Црево Фитинг 8мм 10мм 4-начин Цевка Цевка Barb Бакар Бодликава Спојка Конектор Adapter Packing : 2 PCSNew 8мм 10мм месинг крстот црево фитинзи за воздух црева, цевки, индустриски црево фитинзи, прецизност машински производи.Прекрасен изглед,Овој производ го користи новиот висок квалитет brass After ригорозни тестирање, отпорност на корозија, стабилен квалитет и долг животен век.Големината е рачно мери, со мала грешка, а производот е за сите преземени во вид.Светлината ќе имаат мала боја разлика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите