.

.

Dorman Хардвер 4-9833 Peggable Шрафцигер Носителот

Dorman Хардвер 4-9833 Peggable Шрафцигер Носителот

DEN 285.36

Износ
Во продавницата.

Има 6 screwdrivers или слични алатки на вашиот pegboard.Се вклопува во 1/4 и во 1/8 pegboard.Епоксидна обложени мулти-алатка држачот.Квалитет На Челична Конструкција.Обложени да се спречи корозија.Има 6 screwdrivers или слични алатки на вашиот pegboard.Епоксидна обложени мулти-алатка држачот.Квалитет На Челична Конструкција.Обложени да се спречи корозија.Опис на производот На Колче фронтон со Шрафцигер Носителот форма Dorman Хардвер овозможува брзо и лесно организација на screwdrivers, клешти, боја четки и други алатки.Таа работи со 1/8 во и 1/4 во pegboard.Применетите епоксидна слој помага во спречување на корозија.Dorman Хардвер нуди широк асортиман на високо-квалитетни, достапни и лесен-за-користење предмети за секоја соба во вашиот дом.Од Производителот На Peggable Шрафцигер Носителот форма Dorman Хардвер овозможува брзо и лесно организација на screwdrivers, клешти, боја четки и други алатки.Таа работи со 1/8 во и 1/4 во pegboard.Применетите епоксидна слој помага во спречување на корозија.Dorman Хардвер нуди широк асортиман на високо-квалитетни, достапни и лесен-за-користење предмети за секоја соба во вашиот дом.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите