.

.

RAVA Гранит полски & Заштити 32 оз Шише

RAVA Гранит полски & Заштити 32 оз Шише

DEN 311.52

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет Гранит, Камен и Мермер почиста и полски.Одлично за Хотели, Мотели со гранит или гранит симулирани потоне контра блузи.Висок Квалитет Гранит и Мермер Почиста и полски.Полски и Заштита може да се користи на редовна основа, како тоа не ја напушти која и мрсна или филм остатоци.Остава одличен, чувствувате сјај.Клиентите сакаат Гранит полски & Заштита на сите водечки брендови.Употреба на Гранит, Мермер, Камен, Тула или камен симулирани површината.Одлично за Хотели, Мотели со гранит или гранит симулирани потоне контра блузи.Висок крајот домови со многу гранит ќе љубов на висок степен на полиран финиш.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите