.

.

BGS 70099 | Штекер Spanner Вметнете го Поставите E-Profile | Вози Внатрешни Плоштадот 6.3 mm 1/4 Инчи / 12.5 mm (1/2 Инчи) | ШВ E4 - E24 | 28 Парчиња

BGS 70099 | Штекер Spanner Вметнете го Поставите E-Profile | Вози Внатрешни Плоштадот 6.3 mm 1/4 Инчи / 12.5

DEN 1534.56

Износ
Во продавницата.

Со knurling.Направен од хром vanadium челик.Површински слој : хром-позлатен, мат.Вози профил големина, метрички : 12.5 mm, се вози профил големина, imperial : 1/2 инч, излез профил : E-профил, се вози профил : внатрешни квадратни.Кутија содржина : штекер клуч внесува E-профил, се вози внатрешни плоштадот 6.3 mm (1/4 инчи) : ЗАПАД E4 - E5 - E6 - E7 - E8 - E10 - E11 штекер клуч внесува E-профил, се вози внатрешни плоштадот 10 mm (3/8 инчи) : ЗАПАД E4 - E5 - E6. E7 - E. 8 - E10 - E11 - E12 - E14 - E16 - E18 - E20 Штекер клуч внесува E-профил, се вози внатрешни плоштадот 12.5 mm (1/2 инчи) : E10 - E11 - E12 - E14 - E16 - E18. E20 - E22 - E24. Со knurling Површински слој : хром-позлатен, мет.Вози профил големина, метрички : 12.5 mm.Вози Профил Големина, Imperial : 1/2 Инчи Излез профил : E-профил.Вози профил : внатрешни квадратни.Кутија содржина : Штекер клуч внесува E-профил, се вози внатрешни плоштадот 6.3 mm (1/4 инчи) : ЗАПАД E4, E5, E6, E7, E8, E10, E11. Чашката клуч внесува E-профил, се вози внатрешни плоштадот 10 mm (3/8 инчи) : ЗАПАД E4, E5, E6, E7, E8, E10, E11, E12, E14, E16, E18, E20. Чашката клуч инсерти, E-профил, се вози плоштадот штекер 12.5 mm (1/2 инчи) : E10 - E11 - E12 - E14 - E16 - E18 - E20 - E22 - E24.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите