.

.

Kichler 6TD24V10BKT LED Напојување 24V, 1.50x8.75x2.50, Текстура Црна

Kichler 6TD24V10BKT LED Напојување 24V, 1.50x8.75x2.50, Текстура Црна

DEN 1846.80

Износ
Во продавницата.

Нуди да го изберете вашиот сопствен флексибилност со два изгледа дека може да се земе во различни насоки : изберете ја Бранеа Никел со Сатен Гравирани стаклени нијанси за повеќе традиционални изгледа или Црна со чисто стакло за повеќе модерен стил.Сите Kichler Директни Жица Dimmable напојување вклучуваат жици прегради.Нема дополнителни NEMA куќиште е потребно.под кабинет, пред кабинетот, пети удар, во кабинетот, далечинскиот управувач или зад посветен пристап панел, друга локација утврдени од страна на електричар.Ова напојување обезбедува конзистентни, сигурен енергија помагање за одржување на животот на осветлување тела.АДС УЛ Наведени се Исуши.Сува локација е затворен област која не е нормално предмет на влага.Соодветни жица, splice кутии колку што е потребно, конектори како што е потребно, 12 V LED извор на Светло како што лента на светлина или пак светла. 6 TD 24 V Dimmable 10 W Напојување во Црно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите