.

.

USCMN Целосна Вежба Плоштад се Прошетаат Слободен Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни - 5D DIY Крстот Бод Кристал Мозаик Дома Ѕид Оркестарот-12x16in(30x40cm)

USCMN Целосна Вежба Плоштад се Прошетаат Слободен Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни - 5D DIY Крстот

DEN 924.00

Износ
Во продавницата.

【Популарната Уметност】 : најпопуларните DIY декорација,шарени и три-димензионални, полесно и поубаво отколку крст-бод. На сликата во рамката НЕ е вклучена.Тоа ќе биде подобрување на воспитно родител-дете соработка Кога ќе заврши оваа дијамант сликарство со вашето дете.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите