.

.

Каролина е Богатства SS8198GF Боксер Знаме Градина Големина, Мали, Multicolor

Каролина е Богатства SS8198GF Боксер Знаме Градина Големина, Мали, Multicolor

DEN 422.16

Износ
Во продавницата.

Двојно Двострано 2 Ply Тешка Тежина Градина Знаме Печатени на Двете Страни на знамето.Совршен отворено знаме, тремот знаме, двор знаме, дворот знаме, тревник знаме или дури и како затворен банер.Каролина е Богатства декоративни знамиња се слабее, отпорни, времето доказ и да се измери околу 11 1/4 инчи x 15 1/2 инчи.Градина Знаме.Двојно Двострано 2 Ply Празник Сезонски Вертикална Градина Двор Знаме Банер за Тревник Куќа Надвор Декорација.Каролина е Богатства Отворено Градина знамиња се пораби и печатени во сад од 2 парчиња материјал.Подебели и потешки отколку повеќето други знамиња.Лесно го вклучите вашиот отворено градина знамиња за секој празник и сезоната.Каролина е Богатства знамиња се обоена, така што тие се спротивстави на исчезнува.Нашите декоративни знамиња одговара на повеќето стандардни големина градина стои дека се продава одделно.Боксер подароци, Боксер колекционерски предмети, Боксер Знамиња.Карактеристики.Градината големина знаме е направен од 100 полиестер материјал.Две парчиња материјал се пораби заедно за да формираат двојно двострано знаме.Ова им овозможува на текст и слика за да се види исти од двете страни.Ова знаме е исчезнат отпорни и времето доказ.Димензија - 11 x 0.01 x 15 во.Објектот Тежина - 0.19 lbs.Направен во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите