.

.

Роторот Клип PO-ST 25 PA - Задржување Прстен - Надворешна, Јаглероден Челик - Фосфат Слој, Стандард на Гкл, Radially Инсталиран, Пакување од 15

Роторот Клип PO-ST 25 PA - Задржување Прстен - Надворешна, Јаглероден Челик - Фосфат Слој, Стандард на Гкл,

DEN 4835.28

Износ
Во продавницата.

дизајн : Стандард на Гкл.стил : Radially Инсталиран.материјал : Јаглероден Челик - Фосфат Слој.синоним : SNAP ПРСТЕН.вратило od : .2500 во.Спецификација : дизајн : Стандард Lugsstyle : Radially Installedmaterial : Јаглероден Челик - Фосфат Coatingsynonym : SNAP RINGshaft od : .2500 intrade/бренд име : РОТОРОТ CLIPstandard mfg испорака : НОРМАЛНО STOCKtype : Externalstandard mfg.пакет : 25 ПО КУТИЈА.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите