.

.

GEDORE 2 БАНКОМАТ Single Ended Прстен Spanner Поставите 19 компјутери 24-85 mm

GEDORE 2 БАНКОМАТ Single Ended Прстен Spanner Поставите 19 компјутери 24-85 mm

DEN 2842.32

Износ
Во продавницата.

15 spanners 2 и 4 продолжување цевки на лист челик одбор опремени со куки.Бренд Име : Gedore.Земја на Потекло : Германија.GEDORE се залага за една универзална, сеопфатна понуда на high-end алатки, специјални алатки.На GEDORE квалитет ветување е врз основа на 100 години од фалсификување надлежност.Најблиску се обрнува внимание на секој детал на секоја поединечна GEDORE алатка : квалификуван персонал, интелигентни изградба, прва класа материјали и современи методи на производство. 15 spanners 2 и 4 продолжување цевки на лист челик одбор опремени со куки Димензии : W 970 x H 740 mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите