.

.

1880 S Морган Сребрена Долар $1 MS-65 PCGS

1880 S Морган Сребрена Долар $1 MS-65 PCGS

DEN 5999.76

Износ
Во продавницата.

1880-S (Сан Франциско Нане) Морган Сребрена Долар.PCGS Оценување на MS-65 (Нане Државата 65).Во Origianal PCGS Зелена Држачот.Сертификат # 7118.65/4087394. 1880-S (Сан Франциско Нане) Морган сребрена долар.Монета е оценети од страна на PCGS МСП-65 (Нане Државата 65).Сертификат # 7118.65/4087394. Оригиналниот зелена PCGS држачот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите