.

.

2017-18 Panini Карики Специјални Испорака #13 Dominique Wilkins Atlanta Hawks Кошарка Картичка

2017-18 Panini Карики Специјални Испорака 13 Dominique Wilkins Atlanta Hawks Кошарка Картичка

DEN 454.80

Износ
Во продавницата.

Atlanta Hawks.Dominique Wilkins. 2017-18 Panini Карики Специјални Испорака Кошарка Картичка.Соберат целата собата и се погледне за инсерти тука.Еден Картичка Бродови во Врвот на Оптоварување и Мека Ракав.Картичка Состојба е NM-MT.Имаме тим се поставува за Безбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј и Фудбал.Имаме голем избор на Autographs, Дресови, и Сувенири картички!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите