.

.

Сојузничките Месинг RW-20 Ретро Бран Колекција Облека Кука, Сатен Хром

Сојузничките Месинг RW-20 Ретро Бран Колекција Облека Кука, Сатен Хром

DEN 311.52

Износ
Во продавницата.

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Достапни во широк спектар на дизајнер завршува.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот традиционалните мотив од оваа елегантна колекција има безвременски жалба.Облека Кука е изградена од најдобрите солидна месинг материјали за да се обезбеди здрав кука за вашата облека и крпи.Јадицата е завршена со нашиот дизајнер живот завршува за да се обезбеди сигурен перформанси Од Производителот Додадете око фаќање дизајн и стил на вашата бања со оваа модерна Панорама на Наплата на Комунални услуги Кука.Направени од високо влијание тешки трајни солидна месинг и обликувани како заштитна nonslip зафат да се одржи како и за живот заврши.На Ретро Бран Колекција, исто така, одгласите на престојуваат моќ на некои 20-тиот век елементи на дизајнот.Додека вие нема да видите ништо диско или психоделичен, ќе видите слични меур детали за разни повлекува, произлегува и рацете во текот на оваа колекција.Колекцијата други потпис функција се неколку концентрична кругови на хардвер плочи (ок, вид на психоделичниот) и карактеристики навистина необични дизајни на својот ѕид-монтирани гимнастик/држач, четка за заби и сапун јадење носител (сапун јадење е предвидено).Што го дели истото стеги како Ретро Точка за својата стаклени полици.Бидете сигурни да се види на крпа да стои четири pivoting оружје и ѕидот-монтирани вртливата бричење/шминка огледало.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите