.

.

Hobart 00-275899 Камшик Нерѓосувачки Челик, 30 Qtr. D

Hobart 00-275899 Камшик Нерѓосувачки Челик, 30 Qtr. D

DEN 2855.28

Износ
Во продавницата.

Вистински ОЕМ замена дел.Hobart произведува производи за foodservice и храна на мало индустрии.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Hobart 00-275899 Камшик Нерѓосувачки Челик, 30 Qt D Вистински ОЕМ замена дел Hobart произведува производи за foodservice и храна на мало индустрии Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите