.

.

Sealourea Унисекс Бебе 4PCS Денот на Вљубените Долг Ракав Romper Панталони Шапка Headband Сет

Sealourea Унисекс Бебе 4PCS Денот на Вљубените Долг Ракав Romper Панталони Шапка Headband Сет

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

0" - Панталони Должина 42cm/16. "Мојот Прв Денот на Вљубените" писмо за печатење и срцето печатени долг ракав romper bodysuit jumpsuit onesies долги панталони со headband и капа, направи вашето бебе изгледа многу симпатична.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Бебе Девојка Момче Првиот Денот на Вљубените Облека Сет, Погоден : 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци 12-18 месеци бебе девојка момче Денот на Вљубените Подароци или Photoshoot.7" - Биста 2 : 24.5" - Совети Возраст 6-12 M Size100 - Bodysuit Должина 44cm/17.4" - Совети Возраст 3-6 M Големина 90 - Bodysuit Должина 42cm/16.0" - Биста 2 : 23cm/9.5" - Панталони Должина 39cm/15.1" - Панталони Должина 36cm/14.2" - Совети Возраст 0-3М Големина 80 - Bodysuit Должина 40cm/15.Она што ќе добиете : 1x Romper+ 1x панталони+ 1x шапка+ 1x headband.Меки и удобни Денот на Вљубените облека сет,одговара за вашиот малку бебешка кожа.5" - Панталони Должина 45см/17.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Пакет се вклучени : 1x Romper+ 1x панталони+ 1x шапка+ 1x headband Има 2-3% разлика според упатство за мерење.7" - Совети Возраст од 12-18 МИЛИОНИ Младата Новороденче Девојки и Момчиња Мојот Прв Денот на Вљубените Тимови Поставите Долг Ракав Romper Bodysuit Jumpsuit Долги Панталони Leggings Hairband Шапка Унисекс Бебе 4 PCS Денот на Вљубените Облека Облека Сет. 4 PCS Новородено Бебе Момче Девојка Мојата 1 Денот на Вљубените Облека Облека Младата Romper + Писмо Панталони Шапка Поставите Големината Информации : Големина на 70 - Bodysuit Должина 38cm/15.5" - Биста 2 : 25.Материјал : Памук Смеса.3" - Биста 2 : 26.Совршен за Денот на Вљубените, играње надвор, роденден, бебе фотографија, семејството ден или било какви прилики, голема Денот на Вљубените подароци или бебе туш подарок за вашиот малку вљубените.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите