.

.

Иновации 516-3I-AB-G81-LED ДИОДА Островот Pendant од Ballston Колекција 5.50 инчи

Иновации 516-3I-AB-G81-LED ДИОДА Островот Pendant од Ballston Колекција 5.50 инчи

DEN 13121.52

Износ
Во продавницата.

LED Островот Pendant од Ballston колекција.Објектот Димензии : Должина : 5.50 инчи Висина : 11.00 инчи Ширина : 36.00 инчи.Светлината Тип : Островот Светлина.Крај : Антички Месинг.Безбедност Оценка : Влажна.На Eaton 3 Светлина Островот Светлина е дел од Ballston Колекција.Вклучува 10 Метри Жица.Вклучува 2-6 и 4-12 инчен Произлегува Со Солидна Месинг 90 степени Висат Директно Swivels за Скатен Тавани.Солидна Месинг 90 степени Висат Директно Вртливата за Скатен Тавани Вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите