.

.

tasc перформанси на жените petal екипажот вратот работи фитнес кратко sleeve tee кошула

tasc перформанси на жените petal екипажот вратот работи фитнес кратко sleeve tee кошула

DEN 1008.00

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% памук/40% viscose од бамбус/5% elastane.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Природна температура регулатива.Природни анти-мирис на технологија за продолжен носат.Влага wicking.UPF 50+ заштита од сонце. 4-начин водат ткаенина.Природна температура регулатива.Нашите кратки ракави технички работи кошула вклучува вратам мисловните патент џеб за мал товар, рефлексивни возбудува на предната и рефлексивни цевки заедно со нашите Проток на Решетката ткаенина за да се обезбеди безбедно и стил на водење искуство.На petal ракавите се совршени за доволно движење и испрати овој маица на женскиот допир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите