.

.

YZJJ Лесен Транспорт Количка, Виткање Преносни Интернат Количка, Патувате со Рака Кочница, со Carring Торба, Преносни Виткање Патување Количка за Стари лица и Деца

YZJJ Лесен Транспорт Количка, Виткање Преносни Интернат Количка, Патувате со Рака Кочница, со Carring Торба,

DEN 3916.08

Износ
Во продавницата.

Заклучување ефект : Повлечете надолу за да го заклучите целосно. √ Дебела алуминиумска легура - силна носивоста.9 kg √ капацитет : 80 kg √ Количка, седиште ширина : 34cm √ Количка ширина : 52cm √ Вкупната висина на инвалидска количка : 88cm √ Количка вкупна должина : 74cm √ Алатка за слободни виткање : да ♥имајте на ум: 1.9 kg/15lb, може да сноси 80kg/176lb.Транспорт стол е многу полесни од инвалидска количка; плус, тоа е повеќе компактен што го прави добивање околу градот полесно. Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори на вас во времето.Седиште перница е направен од дише крпа. ✔Транспорт на Медицински Количка со Handbrakes Транспорт столици се направи полесно за вашите најблиски и старателите да ви помогне да се добие околу на удобност и леснотија.Може да се користи на авиони и возови. Ако не ви се допаѓа овој стил на производи, ве молиме да дојде до нашата продавница и ќе имате побогат производ стил за да изберете од.Цврстата алуминиумска рамка, тежина од само 6.Исто така, може да се помине низ тесен ходниците и може да се здипли во багажот решетката.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите