.

.

HAIZHA Декоративни Налепници за Цвеќиња 95x215cmBedroom Вратата Налепници, Влезна Врата Налепници, Плакарот Врата, Налепници, Дома Декорација Обоен, Фабрика, Кактус

HAIZHA Декоративни Налепници за Цвеќиња 95x215cmBedroom Вратата Налепници, Влезна Врата Налепници, Плакарот

DEN 1178.40

Износ
Во продавницата.

【Производ големина】 пакетот вклучува 2 вратата налепници (1 сет), големината на секоја врата налепница : 47.5 cm x 215cm.Вкупната големина е 95x215cm. 【 Високо-квалитетни материјали】 изработени од еколошки ПВЦ.Се отстранува и лесно да се чисти и без остатоци.Забелешка : ве Молиме да ги исклучите капки вода, дамки од масло, прашина и друга нечистотија со мека крпа кога pasting. 【 ПРИМЕНЛИВИ ПОВРШИНАТА】 Оваа Врата Mural Позадина може да биде САМО sticked да било Мазна,Чиста и Сува површина : Врати, Ѕидови, Мебел, Прибор, Плочки, Огледала и Прозорци,итн;НЕ се погодни за unenven, груб, текстура површини. 【 ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА 】 задната страна има самолепливи поддршка слој.Нема дополнителни лепило или activator е потребно.Налепница мурали се лесно да се инсталира и да се отстрани со лесно пилинг исклучите назад на некоја заштитна фолија. 【 По-продажбата на услугата】 Ако се судрите со логистика информации или стока проблеми, можете да контактирате со нас, нашите професионални услуги на клиентите тим ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите