.

.

MIDDLEBY МАРШАЛ 30871 Контрола на Температурата

MIDDLEBY МАРШАЛ 30871 Контрола на Температурата

DEN 1615.20

Износ
Во продавницата.

MIDDLEBY МАРШАЛ.ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА. 30871. Висок Квалитет.Брод Тежина : 4.66 lbs.Дигитална Контрола На Температурата, 3 5/8" Плоштад X 4" Длабоко.Middleby Маршал Рерна JS250, JS350, СЕРИЈА : PS200/220/224. PS250, PS300, PS310, PS350, PS360, PS570,PS570 GQ, PS570 S Спецификации Брод Тежина : 4.66 lbs.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите