.

.

Jacfit JBike Сензор за Вашиот Велосипед Тренер и Вежба Велосипед, Нудат Онлајн Турнир, Само Обуката, и Видео Игри.

Jacfit JBike Сензор за Вашиот Велосипед Тренер и Вежба Велосипед, Нудат Онлајн Турнир, Само Обуката, и Видео

DEN 1961.28

Износ
Во продавницата.

Велосипедизам/ работи со нив.Можете, исто така, може да фрли вашиот екран на ТЕЛЕВИЗОРОТ.Турнир : да се Создаде или да се Приклучите јавни турнир да се натпреварува со светски играчи.Нека миленичиња се твоите најдобри тренинг партнер.Роаминг : Натпреваруваат со различни луѓе од целиот свет и исто така можете да сретнете нови луѓе во секое време.Направи нови пријатели со исти интереси од различни земји.Резервација на : Распоредот на приватна забава за работа надвор со вашите пријатели и семејства.Преземете Jacfit стан, на вашиот телефон или таблет.Дневни/ Неделни задачи : Различни предизвици се чека за вас за да го отклучите.Во секое време, насекаде, и на различни места, ќе можат да го остварат со вашите Пријатели, да ги исполнуваат другите случајни играчи и се направи нова онлајн пријатели.Онлајн Роаминг & Турнир.Или употреба Airplay / Chromecast.Рекорд на тренингот на податоци со Jacfit стан и автоматски да испратите податоци на вашиот Тренинг Дневник.Ви нудиме затворен реалноста вежба бесплатна обука за стан и онлајн турнир со глобалните играчи.Екипа на ТВ користејќи HDMI кабелот и адаптерот за вашиот мобилен уред.Патеката и да се покаже реално-време на возење велосипед брзина, далечина, височина, енергија и калории.Можете да ги обучуваат сам или возење со online пријатели.Ги охрабри едни со други, додека велосипедизам трка преку гласовен разговор функција.Се хранат и да комуницирате со вашите миленици на фарма во секое време.Можете да ги обучуваат сам или возење со online пријатели.Дали често се чувствувате уморни или досадно кога авто-тренинг?Придружете ни се во најдобрите светски познати брендови и ќе добиете начин надвор имагинација.Само Jacfit може да ви обезбеди бесплатен повеќе авантура сцени да уживаат во бескрајна забава и бескрајни предизвик за Внатрешна велосипедизам вежбање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите