.

.

Verdusa Жените Еластичен Појас Солидна Линија Здолниште Спортски Тенис Skort

Verdusa Жените Еластичен Појас Солидна Линија Здолниште Спортски Тенис Skort

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 8% Elastane.еластичен појас затворање.Функција : еластичен појас, се вклопуваат и flare, голф skort, тенис skort, над коленото должина.Мека ткаенина има некои се водат.Совршени за фитнес, трчање, јога, велосипедизам, тренингот, спортски активности и dailywear.Модел Мерења : Висина : 68.1 инчен, Биста : 36.6 инчен, Половината : 24.4 инчен, Колковите : 36.6 инч.Се носат : S. Молиме обратете се на големината упатството внимателно пред купување на подолу за опис.Големина на Табела : S : Половината Големина : 23.6-37.8", Должина : 15.2"/ M : Половината Големина : 25.2-39.4", Должина : 15.6"/ L : Половината Големина : 27.6-40.9", Должина : 16.1"/ XL : Половината Големина : 29.9-42.5", Должина : 16.7"/.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите