.

.

50 Парчиња 6 Пристаништа Лице Плоча 120 Тип Американски Тип на Ѕид Плоча Мрежа faceplate за Корекција Џек

50 Парчиња 6 Пристаништа Лице Плоча 120 Тип Американски Тип на Ѕид Плоча Мрежа faceplate за Корекција Џек

DEN 744.00

Износ
Во продавницата.

Мрежа Лице Плоча се користи во работата област жици потсистем, погоден за мулти-тип модул инсталација на каблирање производи.Неговата главна улога е да го надминете камен-темелник џек, за да се заштитат информациите излез на кабел, да играат слична улога во екранот.Мрежа Лице Плоча за каблирање систем, не е главното влијание врз перформансите на производот компоненти, туку и за целиот жици систем, тоа е само неколку изложени во ѕидот површината на производот, неговите перформанси и изглед, директно влијаат врз целокупната жици Ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите