.

.

Воздухот Јастреб Виткање Моќ Стол Жолто - Најсветлите Тежина 41 кг Авион, Крстарење Подготвени+ 9 Слободни Додатоци

Воздухот Јастреб Виткање Моќ Стол Жолто - Најсветлите Тежина 41 кг Авион, Крстарење Подготвени+ 9 Слободни

DEN 983.76

Износ
Во продавницата.

41 фунти - светлина.Набори и се вклопува во багажникот.Две батерии - последните 12 часа.тежина капацитет 265 кг.Изработени од легури на метал.Воздухот Јастреб Е Лесно Светот е Најлесниот Енергија инвалидска Количка, Тежина Само 41 Фунти.Воздухот Јастреб Преносни Енергија Инвалидска Количка Лесно Да Се Огради Во Еден Мал Простор Со Широчина Од Само 12.25 Инчи Дозволуваат Тоа Да Се Вклопи Во Багажникот На "Секој" Автомобил И Може Да Се Преземат На Авионот, Како Носење На Багажот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите