.

.

Трговија на големо Број на 500 компјутери. 6013ZZ Топката Имајќи

Трговија на големо Број на 500 компјутери. 6013ZZ Топката Имајќи

DEN 2316.00

Износ
Во продавницата.

Трговија на големо Број на 500 компјутери. 6013 ZZ Длабоко ритам топката лежишта.еден ред Радијална Имајќи 65 mm ID x 100 mm НА x 18 mm Широк.Бренд : VXBItem SKU : 6013 ZZType : Еден ред длабоко ритам топката bearing Material : Хром Steel Inner Дијаметар (ID) : 65mm Outer Дијаметар (OD) : 100mm Width : 18mm Inner Инчен : 2.56 Inchouter Инчен : 3.94 Inch Width Инчен : 0.71 Inch Size : 65mm x 100mm x 18mm Size Инчен : 2.559" x 3.937" x 0.709"Динамичко оптоварување : 30500 NStatic оптоварување : 2550 NLimiting Брзина : 6700 RPMCage Материјал : Steel Enclosure : Двоен Shielded Quantity : 500 Bearingswholesale Многу 500 компјутери. 6013 ZZ Топката Bearing6013 ZZ-трговија на големо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите