.

.

FYAB Анти-Кршење & Анти-Frizz Acai Бери Коса Масло + Мазна, Свиленкаста Финиш

FYAB Анти-Кршење & Анти-Frizz Acai Бери Коса Масло + Мазна, Свиленкаста Финиш

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

ИНОВАТИВНИ ФОРМУЛАЦИЈА : Ова моќно ефективна комбинација од Семе на Јојоба, Moringa & Argan Масло работи за да се rehydrate и целна потребите на сува, груба, оштетена коса додека витамини А & Е да се зајакне.ДЛАБОКА ХИДРАТАЦИЈА : Враќање на вашата коса сјај & блесне со овој лесен формулација на негување состојки.ЗАШТИТА И СИЛА : 5 клучни активни состојки работа за борба против сплит-завршува & штитат косата од оштетување на животната средина стрес.КРАЈНАТА МЕКОСТ : Директно елиминира frizz & detangles крупни, текстура косата мека, мазна, различни насоки.СЛАТКА ACAI БЕРИ МИРИС : го освежат вашата коса стил со светло & сладок мирис на Acai Бери етерични масла.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : се Применува 1-2 пумпи на коса масло врз чисти палмите, како што е потребно.Работи преку влажна или сува коса од коренот до завршува обезбедување тоа е рамномерно распоредени.FYAB Acai Бери Коса Масло е збогатен со Moringa, Јојоба & Argan масло и исполнет со Витамин А, E & Acai етерични масла.На 5 клучни активни состојки работа за да го хранам, detangle & борбата frizz, а зајакнување слаби, кршење склони на косата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите