.

.

Нов Татко Подароци за Мажи - EST 2021 Смешно Тато Виски Чаша - Одличен Подарок за Татковци да Биде, Expectant Татко, за Прв Пат Тато, Тато да биде, Од Жена, Мајка, Татко, Пријате?

Нов Татко Подароци за Мажи - EST 2021 Смешно Тато Виски Чаша - Одличен Подарок за Татковци да Биде, Expectant

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Природни лен подарок кутија и уникатен персоналните milestone 2021 виски стакло ќе ги импресионира вашите пријатели и семејство.Сите наши производи се поткрепени со 1 година гаранција за дефект.Вашето семејство љубов ќе трае цел живот исто како и оваа безвременски стакло. 【Вашиот 100% Задоволство, Гарантира】Нашите производи, направена од страна на доверливи занаетчии од внимателно избраните материјали кои се извори само од одобрени добавувачи.Стакло за мажи, татко, брат, дедо, чичко, bestfriend, цимерка, свој колега, претпоставен, сопруг, дечко, братучед, во законите, него, итн.Им даде на овој полна големина 11 Оз старомодни очила како совршен присутни на тато за Денот на Таткото, на неговиот Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, посебен повод или било време тој треба да знае тој го сакаше.Квалитет и целосна задоволството на клиентите се нашите врвни приоритети и ние ќе направите нешто за да бидете сигурни дека сте целосно задоволни со вашето купување. 【Сите во Еден Подарок Сет】Домот природни лен подарок кутија, lead-free кристал виски чаша со засекогаш отпечаток гласи : 'ТАТКО'.Нашата единствена декорација отпуштање технологија гарантира дека пишување никогаш да не исчезнат и машина за миење садови безбедно, тоа може да го користите за многу години во секојдневниот живот.Замислете дегустација на целосна, богат вкус на својот омилен пијалок, ќе добиете тони на благодарност за возврат!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите