.

.

ZhanMazwj Сите-во-Едно Јајце Инкубатор 4 Јајце Изведување Инкубатор со Целосно Автоматско Јајце Вртење и Влажноста на воздухот Контрола на Температура Аларм Јасно Живи

ZhanMazwj Сите-во-Едно Јајце Инкубатор 4 Јајце Изведување Инкубатор со Целосно Автоматско Јајце Вртење и Влажноста

DEN 1893.36

Износ
Во продавницата.

❃ Автоматско Јајца Тарнер : На инкубатор за пилешко јајца со автоматско тарнер, претворајќи јајца на секои два часа, исто така Можете да започнете тарнер во секое време.Се намали на проблеми на прирачник јајце тарнер. ❃ Контрола на температурата : јајце hatcher за живина изведување, вграден вентилатор, ниско ниво на бучава, фан-assisted струење/циркулација на воздух, униформа греење на оплоденото јајце.Јајце Candler Тестер,Висок интензитет јајце candling светилка за следење јајце развој. ❃ Мини јајца инкубатори може да се изведат 6 пилешко јајца и има 1 тоне за добра влажност на вредноста.Додадете половина шише вода за секоја добро.Вообичаено еднаш на секои 2-3 дена. ❃ Јајце инкубација кутија со "топла јакна" заштедува енергија и се одржува температура рамнотежа,па нормално изведување на пониска температура средини. ❃ Јасен дигитален дисплеј точна електронска контрола на температурата лесен за употреба и да ги набљудува,Таа, исто така има предност од мали димензии, можете да го поставите тоа како ви се допаѓа.Спецификации : Боја : сина и transparent Weight : 270g / 0.6 lb Size : за 12cm*12cm*13cm/4.7 во*4.7 во*5.1 во* (должина x ширина x висина)Температура опсег : 30°C-50°C/86°F-122°FVoltage : 110 V/220 VFrequency : 50/60 Hz Power : 15 WCapacity : 4 eggs Scope на примена : деца просветлување, научни experiment Package се Вклучени : 1 * Incubator Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.Ние специјализирани во обезбедување на квалитетни инкубатори.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите