.

.

За 2004 Ford Explorer Пар Парк/Сигнал Светла за Возачот и Совозачот Страна Unitpark/сигнал комбо FO2520179 FO2521179 - го заменува 4L2Z 13201AA 4L2Z 13200AA

За 2004 Ford Explorer Пар Парк/Сигнал Светла за Возачот и Совозачот Страна Unitpark/сигнал комбо FO2520179

DEN 382.56

Износ
Во продавницата.

Точно одговара на ОЕМ# : 4 L2 Z 13201 AA ,4 L2 Z 13200 AA, 4 L2 Z 13200 AA и Partslink# : FO2520179 FO2521179. Ги исполнува или го надминува ТОЧКА Освен Спорт; W/O Штекер Или Сијалица; Од 2/23/03 Да 3/3/04 Misc.Белешки 2 : Fd Xplr Од : 12/23,'03-3/3,'04 P/С Л Премиум Замена На Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Гаранции И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Integrityplease Потврди Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите