.

.

Про-Делови 878-156 Резервни Клипот Возачот за Hitachi NV45AB NV45AB2 Серпентина Nailers

Про-Делови 878-156 Резервни Клипот Возачот за Hitachi NV45AB NV45AB2 Серпентина Nailers

DEN 400.56

Износ
Во продавницата.

Одговара : се Вклопува Hitachi NV45 AB NVAB2. Механички заклучен клипот возачот интерфејс.Воздушната класификација број 2024 Алуминиум клипот.Топлина третираат алатка челик 6150 Rockwell цврстина 50-52. Резервни Hitachi Nailer Клипот Возачот.Ова е генерички замена возачи со о-прстен за Hitachi NV45 AB NV45 AB2 Серпентина Nailers Compatible Со : Hitachi : NV45 AB NVAB2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите