.

.

ZXYWW Надлактицата Зглоб Тренер, Фитнес DIY Макара за Кабел Машина Прилогот со ЛАТ Pulldown Бар - за Bicep врвка за околу Рака Надлактицата Веслање Обука

ZXYWW Надлактицата Зглоб Тренер, Фитнес DIY Макара за Кабел Машина Прилогот со ЛАТ Pulldown Бар - за Bicep

DEN 4680.24

Износ
Во продавницата.

[Повеќе Функционални Макара Систем], Вие може да добиете на обука на biceps навивам, triceps се повлече надолу, ширина повлече надолу, ЛАТ pulldowns, екстензии фитнес тренингот и сл. [Лат Повлечете Лентата] : Идеални за triceps push-up прозорци и други вежби, таргетирање на околните мускули.Со трајни и против пролизгување дизајн. [Квалитет Додатоци]макарата систем салата е опремена со два висока јачина на најлон јажиња на различни должини (138&60inches), кои се трајни и се обезбеди стабилен обука процес.Молчи тркала изработени од специјални тешки-должност челик може да се осигура дека нема дополнителни бучава е генерирана за време на работата. [Лесно Да се Соберат]Можете лесно може да се отстрани ја воочи големината и тока и замена на опрема се справи, Само да помине вчитување pin низ центарот дупка на тежина плоча и да се поврзете на делови. [Инсталација Белешки]Проширување завртки и вежба бити, која може да се залепи за бетонски ѕид се предвидени.Правилна употреба : Првата употреба на електрична вежба на ударна дупка на ѕидот, а потоа вежба проширување завртка во дупката, на крајот на завртка ќе се прошири и да се залепи за ѕидот.Производ description Pulley Кабел Машина Прилог Систем со Вчитување Pin Рака Мускулна Сила Фитнес Опрема за Домашна Фитнес Тренингот Опрема за Pulldowns, Biceps Навивам, Triceps Екстензии, trapezius и други мускули.Боја : black Material : висок квалитет steel Size : може да се однесува на големината chart TIP : Вид на : Фиксен pulley Installation метод : ѕид, удирање инсталација - [проширување завртка]. (Инсталација на цврст ѕид).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите