.

.

20Pcs Пред-Филтрирање Сунѓерот Аквариум Риба Резервоарот за Вода Влезот Сунѓер Филтер Заштитник Покрие Замена Додатоци Пена Ролни Компатибилен за Риба Резервоарот

20Pcs Пред-Филтрирање Сунѓерот Аквариум Риба Резервоарот за Вода Влезот Сунѓер Филтер Заштитник Покрие Замена

DEN 424.56

Износ
Во продавницата.

Ефективно се мали риби и ракчиња во резервоарот да бидат вовлечени во вшмукување порта на филтерот. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ви благодариме за вашето разбирање.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие сунѓери се направени од врвен квалитет филтрација пена,безбеден за вашите риби,нема штети во вода, PH квалитет, добра за слатководни и saltwater средини.На SECURATY ЗА ВАШИТЕ РИБИ HABITATE : да се даде на вашите риби милениче на securaty habitate!овие цилиндар пред-филтрирање сунѓерот одговараат за сите ракчиња резервоарот сопственици и секој друг кој има бебе или мала риба во своите резервоарот,да им се обезбеди безбедна средина.МОРА да СЕ ДОДАТОЦИ ЗА РИБА РЕЗЕРВОАРОТ ФИЛТЕР : премиум пред-филтрирање пена сунѓери може да биде брзо и лесно, во прилог на риба резервоарот доводната цевка матични, ing мали, бебе, или послаби жители од тоа да биде вовлечен во филтерот.Спецификација : Предмет Тип : Сунѓер Филтер Материјал : Сунѓерот Боја : Црна Сунѓерот Големина : Прибл. Ве молиме овозможи 12in грешка поради прирачник за мерење.4x2 инчен цилиндар,ве молиме имајте во предвид овие пена се пред филтер сунѓери,па имаат само една дупка.ДИМЕНЗИЈА : прибл.2in(D x H) Тежина : Околу. Лесно да се мијат, се намали зачестеноста на чистење на филтерот.5 oz Пакет Листата : 20 x Филтер Сунѓерот Забелешка : 1.ПОДОБРУВАЊЕ на БИОЛОШКА ФИЛТРАЦИЈА : овие пред-филтрирање сунѓери може да ви помогне да стапица честички и остатоци,и го продолжи животот на вашиот филтер медиумите,да обезбедат ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација.Чувајте вашиот аквариум чисти.

Параметрите на производот

Item Type:
Filter Sponge
Material:
Sponge
Color:
Black
Sponge Size:
Approx.4x8cm/1.6x3.2in(D x H)
Weight:
Approx.36g~42g/1.3oz~1.5oz
Package List:
20 x Filter Sponge
Note:
1. Please allow 12in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Им се допаѓа и на купувачите