.

.

Под Оклоп Жените ColdGear Инфраред Shield Јакна

Под Оклоп Жените ColdGear Инфраред Shield Јакна

DEN 1607.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други Влакна.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење. 100% Други Влакна.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Cold Gear Инфраред поставата користи мека, термо-проводници внатрешниот слој да ги апсорбира & задржи телесната температура.Windproof изградба штитови од елементи.Издржливи, врзани 3-слој softershell материјал има тивка надворешниот слој & супериорен водат. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Безбедна, zip chest & страна џебови.спорт тип : exercise_&_fitness.Cold Gear® Инфраред поставата користи мека, термо-проводници внатрешниот слој да ги апсорбира & задржи телесната температура.Windproof изградба штитови од елементи.Издржливи, врзани 3-слој softershell материјал има тивка надворешниот слој & супериорен водат. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Безбедна, zip chest & страна џебови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите