.

.

Tosmy Загрева Јакна Жените Тенок Одговара Zip До Топло Зимско Палто Отворено Мека Лушпа Електрични Грб

Tosmy Загрева Јакна Жените Тенок Одговара Zip До Топло Зимско Палто Отворено Мека Лушпа Електрични Грб

DEN 1631.76

Износ
Во продавницата.

Мека ткаенина, кожа-пријателски, дише, се водат, многу удобен за носење.94" Должина : 67cm/26.20" Големина : XXL Биста : 116cm/45. ✿По-Продажбата на Услугата : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволително решение. ✿ЗАБЕЛЕШКА : ОВАА СТАВКА Е АЗИЈА ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ЕДЕН ИЛИ ДВА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. ✿Големина Табела : ве Молиме погледнете на големината на табелата ние обезбедуваме пред да го купат.Патент затворање. ✿БРЗА ИСПОРАКА : Стандард превозот 10-20 дена.52" Должина : 68cm/26.98" Големина : XXXL Биста : 120cm/47.38" Ракав : 61cm/24.Направи да се чувствувате топло во есен и зима.Се препорачува да се избере ЕДЕН ИЛИ ДВА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ.09" Должина : 70cm/27.Рака Мие Само. ✿Материјал : Полиестер, spandex, памук.80" Големина : XL Биста : 112cm/44.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.24" Должина : 74cm/29.13" Ракав : 67cm/26. ✿Повод : Совршен за секојдневна, работа, канцеларија, дома, на улица, на шопинг, есен, зима, ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, датира, меден месец, партија, клуб, бар, матурска, свадба годишнина, одмор, одмор, патување, или романтична ноќ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите