.

.

Samsung DC92-01607A Assy Pcb Под

Samsung DC92-01607A Assy Pcb Под

DEN 4330.32

Износ
Во продавницата.

Ова е E. O. M. Овластени дел.Се вклопува со различни Samsung бренд модели.ОЕМ дел # DC92-01607 A.Бренд : Samsung.Ова е овластено резервни производ.Се вклопува со различни Samsung бренд модели.Тоа има оем дел # DC92-01607 A.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите