.

.

2018-19 Panini NHL Налепници Колекција #205 Фил Kessel Fathead Фолија Питсбург Пингвини Службен Хокеј Налепница (помали од обичен картичка)

2018-19 Panini NHL Налепници Колекција 205 Фил Kessel Fathead Фолија Питсбург Пингвини Службен Хокеј Налепница

DEN 94.80

Износ
Во продавницата.

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Питсбург Пингвини.Phil Kessel.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари. 2018-19 Panini NHL Налепници Колекција #205 Фил Kessel Fathead Фолија Питсбург Пингвини Службен Хокеј Налепница (помали од обичен картичка).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите