.

.

16 Мерач на Власта или заштитно Јаже 2000 Метри 20 Ролни Бела Сина Хармонија Автомобил Основно

16 Мерач на Власта или заштитно Јаже 2000 Метри 20 Ролни Бела Сина Хармонија Автомобил Основно

DEN 5181.60

Износ
Во продавницата.

Еден Диригент Основно Жица Идеален за Моќ, или Земјата (Не AWG) Заробени ЦЦА (Бакар Облечени Алуминиум) 36 Насоки / 0.2 мм по Стојат Изолирани во Флексибилни ПВЦ оценет до 221 степени Идеален за Автомобил Аудио / Хоби Жица / Мотоцикли / Приколка Осветлување / Р.В. е / Чамци / LED Светла / Home Theater Сигнал Инсталации / Низок Напон Не се погодни за 110/220 V Home / Градење / Структурните Жици. 10 x 100 Нога Гајтанот на 16 Измери Бела Жица 10 x 100 Нога Гајтанот на 16 Мерач Сина Жица ВКЛУЧУВА СЛОБОДЕН - 3 x 50 Задник Конектори.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите