.

.

Слама Носителот,од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Складирање Држачот за Садови стапчиња за јадење Слама Лажица Вилушка(М)

Слама Носителот,од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Складирање Држачот за Садови стапчиња за јадење Слама

DEN 539.76

Износ
Во продавницата.

7 во Голем Дијаметар : Прибл.Практичен кујна складирање носителот, простор за заштеда на енергија и да се направи вашиот десктоп уреден и организиран.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.9 во Средината Висина : Околу.ние текст маса, Пакет Листа : 1 x Слама Носителот Забелешка : 1. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.На дното е подигната и потрошувачка дупка е дизајниран, па може да се стави влажни кујнски прибор и сува брзо се од себе, едноставна и добро вентилирани да се осигура дека нема вода, останува во заградата.Овој елегантен и добро направен кујна алатка решетката е загарантирана да стигнат до вашиот дом, без гребнатини, мазна, без тешки или остри рабови и непроменети!.9 во Мала Висина : Околу.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И ПРОСТОР:Неговиот модерен и елегантен utensil носител е доволно голем за да ги зачувате целиот куп на вашиот готвење tools додека одржување на нив достапни и исправени.7 во Голем Дното Дијаметар : Прибл.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Овој сестран и удобен прибор за јадење кутија може да се одржи различни предмети.МАТЕРИЈАЛ : висок квалитет направен од високо-одделение трајни нерѓосувачки челик што не рѓа, нула или чип. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.1 во Тежина : Околу.Поле НА ПРИМЕНА : Погоден за многу прилики, како што се ресторани, хотели, кујни, барови ,итн.Нема повеќе грижи на прибор за соборувањето над секое време!.ние текст табела ти,;.7 во Мали Дното Дијаметар : Прибл.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Straw Holder
Material:
Stainless Steel
Optional Type:
Small, Middle, Large
Small Diameter:
Approx. 10cm / 3.9in
Small Height:
Approx.17cm / 6.7in
Small Bottom Diameter:
Approx.12.5cm / 4.9in
Middle Diameter:
Approx. 12cm / 4.9in
Middle Height:
Approx.17cm / 6.7in
Middle Bottom Diameter:
Approx.14.5cm / 5.7in
Large Diameter:
Approx.13cm / 5.1in
Large Height:
Approx.17cm / 6.7in
Large Bottom Diameter:
Approx. 15.5cm / 6.1in
Weight:
Approx. 212-223g / 7.5-7.9oz
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Straw Holder :
Note:
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите