.

.

Naturaloe Алое Вера и Коноп Масло Шампон и Балсам за Поставување За Силна и Сјајна Коса – Исполнет Шампон за Сите Типови Коса - Вегетаријанци Анти-Frizz Haircare Производи - 2 Ш?

Naturaloe Алое Вера и Коноп Масло Шампон и Балсам за Поставување За Силна и Сјајна Коса – Исполнет Шампон за

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Овие коса производи се без сулфати, parabens, silicones, сол, и се не-irritative.СКАЛПОТ ОЛЕСНУВАЊЕ : Овој благ шампон и балсам сет содржи 60% алое вера и коноп семе на нафта.ЗА СИТЕ : Еден од најдобрите делови за овие навлажнувачки шампон и балсам е тоа што тие имаат блага формула која е погодна за сите типови коса.Тоа е причината зошто ние направивме се Лекува & Јадев собирање, сет кој вклучува шампон и балсам со уникатна формула врз основа на органската алое вера и коноп семе на нафта.Зошто е овој производ за вас?Овие вегетаријанска коса производи имаме чиста формула која што е суровост-слободни.Помагајќи да придавам влогови на скалпот, може да се намали првут и олеснување на чешање, помагање на фоликулите расте побрзо и посилно.БОГАТА СО ХРАНЛИВИ материи : клима уред и шампон сет содржи високо количество на липиди, како и омега 3, 6 и 9.Во Naturaloe, ние веруваме дека секој треба да уживаат во сјајна коса и здрав скалп.На коноп масло шампон може да се поправи за заклучување е завршува и да ви помогне да ја поврати јачина на звук.ЧИСТА ФОРМУЛА : Ова Naturaloe шампон и балсам дуо има единствена формула, која е 100% вегетаријанската и суровост-слободни.Идеален за сите типови коса, на Naturaloe колекција содржи уникатна комбинација од 60% органска алое вера и коноп семе на нафта, кои помагаат да се хранам фоликулите и открие губење на природната мекост и мазност.ОНА што ТРЕБА : Ако страдаат од сува и оштетена коса, решението може да биде полесно отколку трошење илјадници долари на салонот : на Naturaloe шампон и балсам карактеристики алое вера и коноп масло, две моќни состојки кои можат да хидрат на вашата коса и да се врати на фоликул.Оваа комбинација делува како природен крем за вашиот скалп, помагајќи да се поправи мртвите клетки на кожата и има утешна ефект на вашиот скалп.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите